شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد. اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

 

ثبت و پیگیری سفارش

علاوه بر سابقه 30 ساله در زمینه مبلمان و دیگر فعالیت های گروه بازرگانی ، تجربه و محتوای غنی وب سایت دکونیک، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت دکونیک با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید همچنین دکونیک افتخاره این را دارد که با استفاده از تیم مجرب طراحی و تصویر برداری تمامی محتویات وب سایت از جمله عکس های محصولات، ویدئو ها و بنرها و دیگر طراحی های ایجاد شده به دست دکونیک اجرا و تقدیم شما دوستان گردد.

خیر، ولی در صورت عضو شدن در وب سایت دکونیک
از مزیت های زیادی برخوردار خواهید شد!
تخفیفاتی که به صورت هفتگی یا ماهانه ایجاد می شود و از طریق اس ام اس و ایمیل به شما اعلام می گردد
اعلام جشنواره مشتریان
جشنواره های خاصی که برای عموم آزاد می باشد و در فضاهای مجازی اعلام می گردد
سریع‌تر و ساده‌تر خرید کنید

  • به سادگی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید
  •  لیست علاقمندی‌های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید
  •  نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید
  • در جریان فروش‌های ویژه و قیمت روز محصولات قرار بگیرید

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

دکونیک با ارسال پیامک‏، مرحله به مرحله وضعیت سفارش را به شما اعلام می‏‌کند.

در صورت پیگیری بعد از زمان مشخص شده و عدم ارسال به شماره تماس هایی که در وب سایت قسمت تماس با ما است و از طریق ایمیل پیگیری سفارشات خود را انجام دهید.

خیر، در حال حاضر تنها کالاهایی امکان سفارش گذاری دارند که در سایت دکونیک با وضعیت موجود و همراه با قیمت مشخص شده‌‏اند. ولی در صورت نیاز ضروری می توان با شماره های تماس دکونیک ارتباط برقرار کنید و سفارشات خود را ثبت کنید.

 تا پیش از تایید نهایی سفارش و کلیک روی آیکون اتمام خرید شما می‌توانید سفارش را از سبد خرید خود حذف و یا اصلاح کنید.

پس از تایید نهایی سفارش و اتمام خرید و در مرحله پرداخت و ثبت سبد، شما قادر به حذف و تغییر سفارش نیستید. از این مرحله به بعد برای لغو یا تغییر آن، با واحد پیگیری سفارشات تماس بگیرید.

بله، می توان از طریق ارتیاط تلفنی جهت ثبت کالا اقدام گردد ولی به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

 

کالاهای عرضه شده در دکونیک

همگی کاربران دکونیک می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از کلیه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت دکونیک، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین امکان واریز بانکی یا واریز کارت به کارت به شماره حساب‏‌های اعلام شده در سایت دکونیک برای همه کاربران وجود دارد.

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت دکونیک، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید. هم اکنون بانک‌های آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند.

پرداخت

همگی کاربران دکونیک می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از  کلیه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت دکونیک، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند. همچنین امکان واریز بانکی یا واریز کارت به کارت به شماره حساب‏‌های اعلام شده در سایت دکونیک برای همه کاربران وجود دارد.

شما می‌توانید با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت دکونیک، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

هم اکنون بانک‌های آینده، اقتصاد نوین، پارسیان، پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه صادرات، رفاه، سامان، سپه، سرمایه، سینا، صادرات، صنعت و معدن، کارآفرین، کشاورزی، مسکن، ملت، ملی، دی، انصار، قرض‌الحسنه مهر ایران، رسالت، ایران زمین، گردشگری، حکمت ایرانیان، توسعه تعاون، قوامین، بانک شهر و موسسه اعتباری توسعه در شبکه شتاب فعال هستند.

ارسال سفارشات

هزینه‏ ارسال بسته به شرایط سفارش، محل تحویل و نوع ارسال متفاوت است و طبق تعرفه اداره پست و شرکت های ارسال کالا تنظیم میشود و جهت مشاهده قبل از خرید نهایی قابل مشاهده می باشد.

 زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس فاکتورهایی مانند محل و نحوه تحویل متفاوت است. و معمولا در محدوده زمانی 48 تا 96 ساعت به دست سفارش دهنده می رسد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه روش‌های ارسال مراجعه کنید.

دکونیک علاوه بر فروشگاه اینترنتی نمایشگاهی جهت مشاهده و عرضه کالا دارا میباشد، اما هدف ما از ایجاد سایت کاهش تردد های درون شهری غیر ضروری است.

همه سفارش‌‏ها پس از طی مراحل پردازش، به طور روزانه تحویل واحد پستی مستقر در محل پردازش سفارشات دکونیک می‏‌شوند.

بله، شما برای رهگیری سفارشی که با پست پیشتاز ارسال شده می‏‌توانید شماره 10 یا 20 رقمی مرسوله پیشتاز را در آدرس زیر وارد کنید:

http://itemtracking.post.ir/

همچنین برای رهگیری سفارشی که با پست تیپاکس ارسال شده می‏‌توانید با دفتر شعبه تیپاکس در شهر خود تماس بگیرید.

گارانتی

تمامی کالاهای دکونیک بر اساس گارانتی مخصوصخود کالا ها به فروش می رسد.

علائم گارانتی و مدت زمان آن و شرایط و ضوابط آن در زمان ارسال بر روی تمامی کالا ها قرار دارد